Відбувся 15 тур чемпіонату Сумщини з футболу у Вищій лізі

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СПОРТ регулярно розповідає про хід чемпіонату Сумщини з футболу у Вищій лізі.

Як і анонсував БіЖ, сьогодні у суботу, 05 жовтня 2019 року, відбулися матчі 15 туру чемпіонату Сумської області з футболу у Вищій лізі.

Подаємо їх результати:

ФК «Дружба» (Дружба) - ФК «Гранум» (Сніжки) - 1:3

ФК «LS Group» (Верхня Сироватка) - ФК «Кролевець» (Кролевець) – 1:0

ФК «ТОВ Велетень» (Глухів) - ФК «Ромни» (Ромни) – 2:1

04 жовтня 2019 року у Охтирці відбувся перенесений матч 15 туру між двома тростянецькими командами – ФК «Тротянець» та ФК «Тростянець-2».

З рахунком 3:0 перемогли футболісти команди ФК «Тростянець-2».

Більш детальний звіт про поєдинки 15 туру буде опублікований дещо пізніше.

Слідкуйте за нашими публікаціями.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.