Юні футболісти з міст Сумщини продемонстрували прекрасну гру в Бурині

Сьогодні в суботу, 05 жовтня 2019 року, на Буринському міському стадіоні «Урожай» відбувся відкритий турнір з футболу серед команд юнаків (вихованців ДЮСШ) 2008 року народження та молодших.

У турнірі, присвяченому Дню захисника України, взяли участь 6 «дюсошовських» команд з міст Шостки, Сум, Путивля, Конотопа, Глухова та Бурині.

Усі ігри продемонстрували прекрасну майстерність юних футболістів.

А переможцем турніру стали гравці з Конотопа, які в фіналі перемогли гравців Бурині завдяки післяматчевим пенальті.

Утім, про всі цікаві події на турнірі інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) розповість дещо пізніше.

Слідкуйте за нашими публікаціями.

Світлина Івана Житника.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.