05 жовтня 2019 року відбудеться 15 тур чемпіонату Сумщини з футболу у Вищій лізі

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СПОРТ регулярно розповідає про хід чемпіонату Сумщини з футболу у Вищій лізі.

У суботу, 05 жовтня 2019 року, відбудуться матчі 15 туру чемпіонату Сумської області з футболу у Вищій лізі.

ФК «Дружба» (Дружба) прийматиме ФК «Гранум» (Сніжки). Матч розпочнеться о 14 години.

ФК «LS Group» (Верхня Сироватка) зіграє з ФК «Кролевець» (Кролевець). Матч розпочнеться о 15 годині.

ФК «ТОВ Велетень» (Глухів) гратиме проти ФК «Ромни» (Ромни). Матч розпочнеться о 15 годині.

Сьогодні, 04 жовтня 2019 року, у Охтирці відбувається перенесений матч 15 туру між двома тростянецькими командами – ФК «Тротянець» та ФК «Тростянець-2».

На світлині: у місті Тротянець розпочалася реконструкція стадіону імені Володимира Куца.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.