М’яча ганяли ветерани…

Як і анонсував інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) в розділі СПОРТ, 28 вересня 2019 року в селі Коровинці, що в Недригайлівському районі, на місцевому стадіоні відбувся товариський футбольний матч між ветеранськими командами «Урожай» (Коровинці) та «Іскра» (Недригайлів).

Цікавий поєдинок закінчився нічиєю 2:2.

У господарів забитими м’ячами відзначились Вадим Гордієнко та Дмитро Федина.

У недригайлівців два голи на рахунку Олександра Коваля.

Голова комітету ветеранів футболу Недригайлівщини Юрій Сердюк від імені Недригайлівського селищного голови нагородив кращих гравців матчу пам’ятними призами.

А найстаршим гравцям – Володимиру Псарьову та Григорію Давиденку – були вручені призи від голови Федерації футболу Недригайлівщини.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.