Відбувся 13 тур чемпіонату Сумщини з футболу у Вищій лізі

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СПОРТ регулярно розповідає про хід чемпіонату Сумщини з футболу у Вищій лізі.

У суботу, 21 вересня 2019 року, відбулися матчі 13 туру чемпіонату Сумської області у Вищій лізі.

Зокрема, поєдинок між ФК «LS Group» (Верхня Сироватка) та ФК «Гранум» (Сніжки) замість сумського стадіону «Ювілейний», був зіграний на стадіоні «Альянс Арена» у селі Байрак, що в Липоводолинському районі.

Матч до останньої секунди тримав уболівальників у напрузі. Адже гра видалася рівною, і обидві команди мали шанси на перемогу.

На 20 хвилині рахунок відкрив «гранумівець» Є.Судін.

Проте, розігравши мяч з центра поля, верхньосироватці відразу його й зрівняли. Це зробив їх нападник М.Стаднік.

І коли вже матч наближався до завершення (йшла 81 хвилина), Є.Петракову вдалося забити переможний гол у ворота сніжківців – 2:1.

Відзначимо, що поєдинок першого кола між цими командами в Сніжках був також напружений. І тільки єдиний гол у доданий арбітром час, який забив Денис Загорулько, приніс тоді верхньосироватцям мінімальну перемогу з рахунком 1:0.

Матч між командами ФК «Дружба» та ФК «Шостка» закінчився переконливою перемогою господарів з рахунком 5:1.

У них відзначилися голами Ступаченко О. (1, з пенальті), Кролевецький Р. (4, 35), Зікунов С. (46), Сілак В. (46).

У гостей на 62 хвилині гол з пенальті забив Чуніхін В.

У Глухові місцевий ФК «ТОВ «Велетень» мінімально 1:0 переміг ФК «Тростянець-2».

На 29 хвилині відзначився глухівчанин Усатенко О.

ФК «Ромни» вдома програв ФК «Кролевець» з рахунком 1:2. Гол у переможених на останній хвилині поєдинку забив Лойко Д.

А в гостей на 13 та 65 хвилинах забиті голи святкував Шеломський Ю.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.