У Коровинцях зустрінуться ветерани на футбольному полі

У суботу, 28 вересня 2019 року, на стадіоні села Коровинці, що в Недригайлівському районі, відбудеться товариська зустріч між ветеранськими командами «Урожай» (Коровинці) та «Іскра» (Недригайлів).

Початок матчу о 12 годині.

Уболівальники зможуть помилуватися грою ветеранів, які кілька десятиліть тому приносили футбольну славу Коровинцям та Недригайлову, виступаючи в різноманітних турнірах.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.