21 вересня 2019 року відбудеться 13 тур чемпіонату Сумщини з футболу у Вищій лізі

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СПОРТ регулярно розповідає про хід чемпіонату Сумщини з футболу у Вищій лізі.

У суботу, 21 вересня 2019 року, відбудуться матчі 13 туру чемпіонату Сумської області у Вищій лізі.

Зокрема, поєдинок між ФК «LS Group» (Верхня Сироватка) та ФК «Гранум» (Сніжки) замість сумського стадіону «Ювілейний» буде зіграно на стадіоні «Альянс Арена» у селі Байрак, що в Липоводолинському районі. Початок гри о 15 годині.

Зауважимо, що поєдинок першого кола між цими командами був дуже напружений. І тільки єдиний гол у доданий арбітром час, який забив Денис Загорулько, приніс верхньосироватцям мінімальну перемогу…

О 15 годині в місті Дружба розпочнеться матч між командами ФК «Дружба» та ФК «Шостка».

О 16 годині стартує поєдинок у Глухові. Тут місцевий ФК «ТОВ «Велетень» зустрінеться з ФК «Тростянець-2».

А в Ромнах о 16 годині 30 хвилин початок гри між командами ФК «Ромни» та ФК «Кролевець».

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.