Серед кращих спортсменів Бурині є боксери та борці греко-римської боротьби ДЮСШ

Сьогодні, 14 вересня 2019 року, в Буринськомі міському Павловському парку відзначали День фізкультури і спорту.

Відбулися різноманітні змагання, а ще нагородження спортсменів, які приносять славу Бурині.

Серед нагороджених боксери Гуценко Богдан і Годовасенко Дмитро, а також борці з греко-римської боротьби Гніденко Давід і Капітоненко Антон.

За свої досягнення юні спортсмени висловили щиру подяку своїм тренерам, а також усім уболівальникам.

З Днем фізичної культури і спорту всіх спортсменів та тренерів привітав спортивний клуб «Буринь», побажав нових звершень та досягнень у спортивному й особистому житті.

Світлина Володимира Гніденка.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.