Відбувся 12 тур Вищої ліги чемпіонату Сумщини з футболу

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СПОРТ регулярно розповідає про хід чемпіонату Сумщини з футболу у Вищій лізі.

12 тур відбувся у суботу, 14 вересня 2019 року.

ФК «Шостка» розійшлася миром з ФК «Кролевець» – 0:0

ФК «Тростянець-2» вдома розгромив ФК «Ромни» з рахунком 7:1

Голи забивали за господарів Бушля А. (17), Курило В. (20), Москаленко А. (45+1), Тієчко С. (60), Чухненко В. (64, 72), Пимоненко Ю. (76).

У гостей відзначився Дем’янчук М. (69).

Напруженим і бойовим виявився матч у Сніжках. Тут місцевий «Гранум» приймав одного з лідерів чемпіонату команду ФК ТОВ «Велетень» (Глухів).

Олександр Бокач на 16 хвилині вивів господарів уперед. Такий рахунок протримався три хвилини, його зрівняв Б. Душин.

А насамкінець першого тайму гості вийщли уперед – на 44 хвилині гол забив І.Загородній.

Початок другого тайму приніс ще один м’яч у ворота сніжківців. У їх воротах «розписався» Д.Старченко.

Скоротив розрив на 70 хвилині Ян Загоруйко.

«Гранумці» мали шанси хоча б зрівняти рахунок, але не скористалися ними.

Отож, поєдинок завершився з рахунком 3:2 на користь глухівчан…

Футболісти ФК «Дружба» на своєму полі як не старалися, але все ж таки з мінімальним рахунком поступилися гравцям ФК «Тростянець».

За гостей на 26 хвилині відзначився О.Стрибак.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.