На Сумщині відбувся туристичний зліт…

Як повідомляв інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) в розділі СПОРТ, традиційно щорічно на території Недригайлівського району проходить туристичний зліт молоді.

Нинішнього року відкритий районний туристичний зліт молодіжних команд відбувся 16-18 серпня 2019 року на території Коровинської об’єдної териоріальної громади.

Участь у зльоті взяли 5 команд районів, міст та організацій Сумської області, а саме: команда Недригайлівської ОТГ, команда Коровинської ОТГ, об’єднана команда Недригайлівський районний центр ПМСД та ЦРЛ, команда м. Ромни та Буринського району.

Захід проводився за підтримки управління молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації, відділу освіти, культури, молоді та спорту Недригайлівської районної державної адміністрації з метою розвитку спортивного та оздоровчого туризму, як виду активного відпочинку дітей, пропаганди здорового способу життя, залучення до занять туризмом.

Гарний та позитивний настрій дали змогу всім учасникам зльоту відпочити та позмагатись.

За підсумками змагань, підбитими суддівською бригадою місця розподілилися наступним чином:

І місце – команда Недригайлівської селищної ради; команда м. Ромни;

ІІ місце – команда с. Коровинці;

ІІІ місце – команда Буринського району;

За активну участь грамоту отримала команда об’єднаної медицини смт Недригайлів.

Усі команди були нагороджені цінними подарунками.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.