ФК «Вікторія» (Миколаївка) за хвилину до закінчення матчу попрощався із завоюванням звання чемпіона серед аматорських футбольних команд України

А чемпіоном стала команда ФК «ВПК-Агро» (Шевченківка) з Дніпропетровщини (на світлині).

Перемогу на 89 хвилині шевченківцям приніс точний удар Маргаряна.

Наступного сезону команда «ВПК-Агро» гратиме в Другій лізі чемпіонату України.

ФК «ВПК-Агро»: Бубенцов, Алексанов, Сидоренко, Яременко, Мельников (Дегтярьов, 55), Васильєв, Терехов, Шмигельський (Маргарян, 72), Коломоєць (Ткаченко, 80), Красов (Саблін, 64), Шарко (Донгаузер, 78). Запасні: Гришин, Шаповалов. Головний тренер: Сергій Соловйов.

ФК «Вікторія»: Зінченко, Михайлюк, Чередниченко, Яценко, Ретушняк, Нелін, Касьянов, Черніков (Романенко, 90+1), Кузьмін, Борисенко, Акімов (Шевченко, 74). Запасні: Зарубін, Чепіга, Шимко, Рябцев, Жалдак. Головний тренер: Артем Радіонов.

Поєдинок відбувся на київському стадіоні НТК УАФ імені В.М.Баннікова у присутності 600 глядачів.

Зауважимо, що торік титул чемпіона серед аматорський команд вибороли гравці команди ФК «Вікторія» (Миколаївка).

Світлина сайту sportarena.com

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.