Кубок Недригайлівщини з футболу завоював ФК «Недригайлів»

Як і анонсував інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) сьогодні, 30 червня 2019 року, традиційно на День молоді, відбувся фінал Кубку Недригайлівського району з футболу.

Щойно він завершився на стадіоні в селищі Терни.

У ньому зіграли ФК «Іваниця» та ФК «Недригайлів».

Обидві команди налаштовувалися на нелегку боротьбу.

Проте вже в першому таймі недригайлівці двічі зуміли вразити ворота іваничан – це вдалося Владиславу Таранченку та Олександру Токаренку.

До речі, Владислав відзначився і в другому таймі.

Ще два м'ячі на свій рахунок записав і Андрій Росторгуєв.

За ФК «Іваниця» відзначився Валерій Зимогляд, капітан команди.

У підсумку недригайлівці перемогли з рахунком 5:1, і вибороли почесний трофей – Кубок Недригайлівського району сезону 2019 року.

Його команді вручив голова Федерації футболу Недригайлівщини, голова Недригайлівської районної державної адміністрації Сергій Панченко.

Розіграш Кубку завершився, а чемпіонат Недригайлівщини триватиме.

І про його хід у розділі СПОРТ розповідатиме інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ).

Слідкуйте за нашими публікаціями.

Світлина Оксани Кучеренко.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.