У Бурині відбувся футбольний турнір до Дня пам’яті та примирення

На Буринському міському стадіоні «Урожай» до Дня пам’яті та примирення відбувся турнір з футболу серед команд юнаків 2007 року народження та молодших...

Участь у ньому взяли команди з Буринської СШ І-ІІІ ступенів №1 імені В.М. Кравченка, Буринської СШ І-ІІІ ступенів №2 імені Ю.М. Лавошника, Буринської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3, Успенської ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Г. П. Головенського, Червонослобідської ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Г.Я. Базими та Буринської ДЮСШ.

Упевнену перемогу здобула команда футболістів Буринської ДЮСШ (тренер Роман Кондрух).

Друге місце посіла команда Буринської СШ №1 імені В.М. Кравченка, а третє – команда Буринської ЗОШ №3.

Переможець та призери турніру були нагороджені кубком, грамотами та медалями від управління освіти, молоді, спорту, культури та туризму Буринської міської ради.

На світлині: переможець турніру - команда Буринської ДЮСШ.

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.