Алла Шовкопляс із Сум у складі збірної України виборола бронзову медаль на чемпіонаті світу «Битва націй»

Алла Шовкопляс, в якої родинні корені в Тернах, що в Недригайлівському районі, єдина дівчина із Сумщини займається середньовічними боями.

Про це інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) розповідав у розділі СУМЩИНА,

Невисока білява дівчинка з довгою косою, ясними очима і щирою усмішкою. Цікавиться політологією і вивченням іноземних мов.

Її раннє дитинство минуло в Тернах на Недригайлівщині.

...Алла Шовкопляс у складі збірної команди України виступила на чемпіонаті світу з ІСБ «Битва Націй-2019», який відбувся в Сербії з 2 по 5 травня нинішнього року.

Українські спотсмени повернудися додому з чималою кількістю нагород різного гатунку.

До слова, цьогоріч світовому турніру виповнилося 10 років.

Алла Шовкопляс у складі команди жінок у номінації 5х5 виборола треє загальнокомандне місце, і отримала бронзову медаль чемпіонату світу…

На світлині: Алла Шовкопляс.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.