Відбулися матчі ¼ фіналу Кубку Недригайлівщини з футболу. Фінальний поєдинок приймуть Терни

Читачі інтернет-порталу БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ), напевне, ще пам’ятають, як торік портал відстоював позицію проведення фінального матчу в Тернах…

Та за традицією фінал Кубку Недригайлівщини з футболу 2018 року все ж таки відбувся на СК «Колос» у Недригайлові.

У ньому зустрілися дві найсильніші команди району – ФК «Недригайлів» та ФК «Космос» (Терни).

«Космонавти» на чолі з тренером Миколою Коноваленком перемогли, і всьоме поспіль Кубок Недригайлівщини з футболу поїхав до Тернів.

Уже відбулися матчі 1/4 фіналу Кубку Недригайлівщини з футболу сезону 2019 року. Про це в розділі СПОРТ анонсував інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ).

ФК «Іваниця» з рахунком 3:2 перемогла ФК «Вільшана»

А «Олімпік» (Недригайлів) переграв ФК «Кулішівка-Хоружівка» – 2:1.

Команда «Молодь Вільшани» поступилася з рахунком 1:9 команді ФК «Недригайлів»

12 травня 2019 року відбудуться матчі 1/2 фіналу.

У них зіграють:

ФК «Недригайлів» - «Космос» (Терни)

ФК «Іваниця» - «Олімпік» (Недригайлів)

А фінал Кубку Недригайлівського району з футболу 2019 року заплановано провести 30 червня 2019 року в смт Терни.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.