У Бурині юні тенісисти розіграли медалі

У малій спортивній залі Буринської СШ №1 імені В.М. Кравченка відбувся турнір з настільного тенісу серед учнів закладів загальної середньої освіти Буринської міської ради та Буринського району.

Участь у змаганнях взяли 17 любителів малої ракетки. Учасники змагались у трьох вікових категоріях: 2001-2003 р.н., 2004-2005 р.н., 2006-2007 р.н. та молодші.

У старшій віковій групі (2001-2003 р.н.) золото виборов – Готько Дмитро (Першотравнева ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. В.Г. Михайлика ), срібло – Бабич Тимур (Буринська СШ№1 ім. Ю. М. Лавошника), бронзу – Демчук Максим (Буринська СШ№1 ім. Ю. М. Лавошника).

У середній віковій групі (2004-2005 р.н.) учні Буринської СШ №1 імені В. М. Кравченка розподілили місця наступним чином: перше місце зайняв Злоба Владислав, другим став Лисенко Станіслав, третю сходинку посів Прядка Максим.

Змагання у молодшій віковій групі пройшли не менш цікаво і емоційно.

Не було рівних Пономаренку Богдану (Слобідський НВК), який впевнено посів перше місце, друе зайняв Гуценко Максим, третє - Кіладзе Руслан.

Переможці та призери були нагороджені грамотами та медалями управління освіти, молоді, спорту, культури та туризму Буринської міської ради.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.