Відбувся 4 тур відкритого чемпіонату Буринської міської ОТГ з волейболу

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СПОРТ повідомляв, що у спортивній залі Буринської СШ №2 імені Ю.М Лавошника відбувається відкритий чемпіонат Буринської міської об’єднаної територіальної громади з волейболу серед команд аматорів.

У ньому беруть участь 6 команд: «Воскресенка» (Воскресенка), «Успенка» (Успенка), «Ветеран» (Буринь), «Юніор» (Буринь), «Чернеча Слобода» (Чернеча Слобода) та «Слобода» (Слобода).

Подаємо результати поєдинків 4 туру:

«Воскресенка» - «Ветеран» - 0:2

«Успенка» - «Юніор» - 1:2

«Воскресенка» - «Юніор» - 2:1

«Успенка» - «Слобода» - 2:0

«Слобода» - «Ветеран» - 2:1

Команди грають щонеділі.

Початок поєдинків о 10 годині.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.