У Бурині відбудуться змагання з лижних перегонів…

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) в статті «Де в Бурині відпочити взимку?», яка була надрукована в розділі СУСПІЛЬСТВО за 18 січня 2019 року, зокрема, порушив питання щодо катання на лижах у місті.

І ось є приємна новина.

Сектор молоді, спорту управління освіти, молоді, спорту, культури та туризму Буринської міської ради в лютому місяці планує провести змагання з лижних перегонів серед дітей, молоді та дорослих.

Попередня реєстрація учасників за телефоном 0664167149, 2-46-09, Романчук Ярослав.

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.