У місті Буринь відбувся турнір «Шкільна футзальна ліга України»

У великій спортивній залі Буринської СШ І-ІІІ ступенів №1 імені В. М. Кравченка відбулися змагання з футзалу «Шкільна футзальна ліга України» серед команд юнаків 2007 року народження U-11.

Участь у них взяли команди з Буринської СШ №1 імені В.М. Кравченка, Буринської СШ №2 імені Ю.М. Лавошника, Буринської ЗОШ №3, Успенської ЗОШ імені Г. П. Головенського та Суховерхівського НВК.

Перемогу у турнірі здобула команда футболістів Буринської СШ імені В.М. Кравченка.

Друге місце посіли футзалісти Буринської СШ №2 імені Ю.М. Лавошника.

На третй сходинці зупинилася команда Буринської ЗОШ №3.

Зуважимо, що команда-переможець в основному складається з вихованців Буринської ДЮСШ (тренер-викладач Роман Кондрух).

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) на своїх сторінках розповідав про значні успіхи «дюсошовців» на обласних та всеукраїнських змаганнях з футзалу.

... А переможець і призери турніру «Шкільна футзальна ліга України» були нагороджені Кубком, грамотами та медалями від управління освіти, молоді, спорту, культури та туризму Буринської міської ради.

Світлина Ярослава Романчука.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.