Чемпіонат Буринської ОТГ з футзалу розпочався...

У суботу, 12 січня 2019 року, у спортивній залі Буринської СШ№1 імені В.М. Кравченка розпочався чемпіонат Буринської міської ОТГ з футзалу серед команд аматорів.

У першості погодилися взяти участь 5 команд з Бурині – «Батьківщина молода», «ДПРЧ-23», «Колос», «Едем» та «Едем-молодість».

Змагання повинні відбутисся у два кола.

Команди зустрічатимуться щосуботи.

Початок поєдинків о 10 годині.

Чемпіон і призери повинні визначитися на початку весни нинішнього року.

Вчора, 12 січня 2019 року, відбулася тільки єдина гра.

«Батьківщина молода» перемогла команду «ДПРЧ-23» з рахунком 15:8.

На світлині: грають команди «Батьківщина молода» та «ДПРЧ-23».

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.