У Бурині грали юні волейболісти

У великій спортивній залі Буринської СШ №1 імені В.М. Кравченка відбувся турнір з волейболу серед юнаків.

У змаганнях взяли участь збірні юнацькі команди міських закладів загальної середньої освіти Буринської міської ради.

За підсумками змагань перше місце зайняла команда Буринської СШ №1 імені В.М. Кравченка, друге місце вибороли волейболісти з Буринської СШ №2 імені Ю.М. Лавошника, третю сходинку посіли спортсмени Буринська ЗОШ №3.

Призери турніру були нагороджені грамотами, медалями, а переможець- Кубком, та отримали солодкі призи від управління освіти, молоді, спорту, культури та туризму Буринської міської ради.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.