«Бронзові» дівчата з Бурині

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СПОРТ розповідав про хід відкритого чемпіонату Путивльщини з волейболу серед жінок, який тривав кілька місяців…

Участь у ньому брали 6 команд.

Напередодні Нового 2019 року першість завершилася.

Більш детально про його підсумки БіЖ повідомить дещо пізніше.

Слідкуйте за нашими публікаціями.

Зауважимо, що команда з Бурині, до складу якої входять учениці Буринської ЗОШ № 3, під керівництвом тренера Валерія Перепелиці виборола бронзові медалі.

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) вітає юних буринських волейболісток і їх наставника Валерія Олександровича Перепелицю з цим успіхом! І бажає в 2019 році здоров’я, щастя та нових яскравих перемог!

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.