У Бурині відбувся Різдвяний турнір з волейболу

Сьогодні, 4 січня 2019 року, у спортивній залі Буринської ЗОШ №3 відбувся Різдвяний турнір з волейболу серед дівчат.

У змаганнях взяли участь збірні команди Буринської СШ №1 імені В.М. Кравченка, Буринської ЗОШ №3 та Слобідського НВК.

Переможцями турніру стали волейболістки з Буринської ЗОШ №3 (тренер Валерій Перепелиця), друге місце посіли спортсменки Буринської СШ№ 1, третє - команда Слобідського НВК.

До слова, інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СПОРТ розповідав, що волейболістки школи №3 виграли бронзові медалі на відкритому чемпіонаті Путивльського району з волейболу серед жіночих команд.

Призери ж Буринського Різдвяного турніру були нагороджені грамотами, медалями, а переможець – ще й Кубком.

Учасники отримали також солодкі призи від управління освіти, молоді, спорту, культури та туризму Буринської міської ради.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.