У Бурині, в Павловському міському парку, незабаром зазеленіє…

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) першим у Бурині на своїх сторінках порушив тему будівництва футбольного майданчику зі штучним покриттям у Буринському Павловському міському парку.

Відтоді минуло кілька років.

Однак БіЖ цю тему постійно тримав на контролі.

А нині на своїх сторінках регулярно розповідає про спортивну новобудову в Бурині– зведення сучасного футбольного майданчику зі штучним покриттям.

Уже майже закладена основа майданчику (на світлині).

Якщо все буде гаразд із погодою, то вже доволі скоро тут буде покладено зелене штучне покриття.

Словом, Павловський міський парк матиме зелений килим…

Світлина Івана Житника.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.