У Бурині змагалися баскетболісти

У спортивному залі Буринської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 2 імені Ю.М.Лавошника відбувся баскетбольний турнір у залік спартакіади школярів.

Поєдинки проходили напружено, у досить цікавій боротьбі.

І в цій спортивній і насиченій боротьбі перше місце виграли баскетболісти Буринської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 1 імені В.М.Кравченка.

Друге місце посіла команда Буринської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 2 імені Ю.М.Лавошника.

Третя сходинка дісталася учням-баскетболістам Буринської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3.

Переможці турніру та призери нагороджені медалями та грамотами.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.