Спортивний день у Чернечій Слободі

На базі Чернечослобідського навчально-виховного комплексу відбулися районні спортивно-масові заходи – волейбольний турнір серед аматорських команд та турнір з настільного тенісу.

У волейбольному турнірі перемогли чернечослобідці. За що й отримали Кубок та золоті медалі.

Друге місце, а з ним і срібні медалі, виборола команда Буринської РДА.

Третю сходинку посіли школярі-волейболісти Чернечослобідського НВК, яких разом з бронзовими медалями нагороджено й м’ячами.

Переможцем турніру з настільного тенісу став Роман Осовицький із Сніжків.

Друге й третє місця між собою поділили Владислав Балдін та Денис Шершак із Чернечої Слободи.

Переможець та призери нагороджені грамотами та медалями, а учасники турніру – цінними подарунками…

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.