Недригайлівській ДЮСШ виповнилося 30 років

У Недригайлові відбулися урочистості з нагоди 30-річчя Недригайлівської дитячо-юнацької спортивної школи Недригайлівської селищної ради.

Відсвяткувати ювілейну річницю закладу зібралися спортсмени, тренери, ветерани спорту, випускники, районне керівництво, гості, всі ті, хто присвятив своє життя спорту.

Недригайлівська ДЮСШ займає почесне місце в спортивному житті району.

Спортивна школа пишається досягненнями спортсменів, які прославили своїми результатами Недригайлівщину на різноманітних всеукраїнських змаганнях, чемпіонатах Європи, світу і навіть на Олімпійських іграх.

Привітав заклад з ювілеєм Сергій Панченко, голова Недригайлівської районної державної адміністрації, який побажав тренерам та їх вихованцям міцного здоров’я і підкорення нових спортивних вершин.

Він також вручив директору спортивної школи Сергію Нємцеву подарунковий сертифікат на отримання волейбольної форми для вихованців Недригайлівської ДЮСШ.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.