Вища ліга чемпіонату Сумщини з футболу: 06 жовтня 2018 року відбувся 17 тур…

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СПОРТ – єдиний на Сумщині – постійно і детально розповідає про хід чемпіонату з футболу у Вищій лізі Сумської області.

У 17 турі, який відбувся сьогодні у суботу, 06 жовтня 2018 року, зафіксовані такі результати:

ФК «Тростянець» - ФК «ТОВ Велетень» (Глухів) – 0:0.

ФК «Тулиголовець» - ФК «LS Group» (Верхня Сироватка) – 0:5.

ФК «Молодь Роменщини-Альянс-2» - ФК «Шостка» – 2:0.

Більш детально про 17 тур Вищої ліги чемпіонату Сумщини з футболу інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СПОРТ розповість дещо пізніше.

Слідкуйте за нашими публікаціями.

Світлина сайту ФК «LS Group» (Верхня Сироватка).

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.