Юні футболісти з Конотопу, не програвши жодного матчу, зайняли 5 місце на Всеукраїнському турнірі, і виграли турнір у Бурині

Як розповідав інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СПОРТ, на Буринському міському стадіоні «Урожай» відбувся міжрайонний турнір з футболу серед вихованців ДЮСШ 2008 року народження та молодших.

Він присвячувався Дню захисника України.

На футбольному полі зіграли команди ДЮСШ – з Білопілля, Глухова, Конотопа, Путивля, Шостки та Бурині.

Вони були розділені на дві групи. Переможці їх, а це «дюсошовці» з Бурині та Конотопа, зіграли в фіналі.

Заключний поєдинок турніру виявився феєричним та захоплюючим.

Протягом матчу деяку перевагу мали господарі. Проте кілька атак конотопців на початку матчу призвели до взяття воріт суперника.

І рахунок став 3:0 на користь команди ДЮСШ (Конотоп).

Таким він протримався й до фінального свистка арбітра Володимира Тереніна.

І головний Кубок турніру завоювали конотопські футболісти.

А напередодні турніру в Бурині, юні футболісти з Конотопа зіграли у Всесоюзному турнірі, який пройов у Харкові.

Про це розповів Володимир П’явка на своїй сторінці в facebook:

«28 вересня 2018 року вихованці ДЮСШ М.Маміашвілі 2008 р.н. взяли участь у Всеукраїнському турнірі «Кубок надій України 2018», який відбувся у м. Харків на стадіоні «Металіст».

У турнірі взяли участь 16 команд з 4 областей України, а саме: Харківської, Запоріжської, Сумської та Дніпропетровської.

Команда Конотопської ДЮСШ М.Маміашвілі на цьому турнірі зайняла 5 місце, не програвши жодного матчу, але за різницею забитих пропущених не змогла потрапити до четвірки фіналістів.

Результати групових матчів: ДЮСШ Бердянськ - ДЮСШ М.Маміашвілі м.Конотоп (3:3), «Мрія-ЮУФК» Куп’янськ - ДЮСШ М.Маміашвілі м.Конотоп (1:3), МДЮСШ «Камелот» м.Дніпро - ДЮСШ М.Маміашвілі м.Конотоп (0:0).

Результати стикових матчів за 5 місце:

ДЮСШ М.Маміашвілі м.Конотоп - ФЦ «Барса» м.Суми (3:0),

ДЮСШ М.Маміашвілі м.Конотоп - ДЮСШ м. Токмак (2:0).

29 вересня команда відвідала фінальні ігри цього турніру, які відбулись у Дергачах, поблизу Харкова, на стадіоні «Авангард».

Відкриття оновленого стадіону «Авангард» відвідав і Президент України Петро Порошенко, який привітав усіх учасників турніру, та від його імені, за участь у змаганнях команда ДЮСШ М.Маміашвілі м.Конотоп отримала комплект форм (12) та 12 м’ячів, а також квитки на матч між збірними України та Чехії, який відбудеться у м.Харків на стадіоні «Металіст» 16 жовтня 2018 року.

Батьки юних футболістів ДЮСШ М.Маміашвілі м.Конотоп 2008 р.н. вдячні тренерам команди за добру підготовку команди (тренери Сергій Онищенко та Олександр Нора ), а керівництву ДЮСШ М.Маміашвілі (директор Тамара Паламарчук) за допомогу в організації участі команди в змаганнях».

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.