Вища ліга чемпіонату Сумщини з футболу: у перенесеному матчі 14 туру ФК «Гранум» (Сніжки) зіграє на виїзді з одним із лідерів ФК «Альянс» (Липова Долина)

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СПОРТ постійно розповідає про хід чемпіонату з футболу у Вищій лізі Сумщини.

Як повідомляв БіЖ у розділі СПОРТ, ФК «Гранум» (Сніжки) не зіграв у гостях проти одного з лідерів чемпіонату команди ФК «Альянс» (Липова Долина) у 14 турі, який відбувся 15 вересня 2018 року.

Саме того дня у селі Байрак пройшло урочисте відкриття ново збудованого сучасного стадіону «Альянс Арена».

На ньому відбувся матч чемпіонату України з футболу серед аматорських команд – ФК «Альянс» (Липова Долина) приймав ФК «Вікторія» (Миколаївка).

До слова, гра завершилася з рахунком 0:0.

Перенесений матч 14 туру між ФК «Гранум» (Сніжки) та ФК «Альянс» (Липова Долина) відбудеться завтра, 19 вересня 2018 року, на стадіоні «Альянс Арена», який розташований у селі Байрак.

Початок поєдинку о 17 годині.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.