Вища ліга Сумщини з футболу. 4 тур: ФК ТОВ «Велетень» - ФК «Гранум» зіграли у Глухові

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СПОРТ постійно розповідає про хід чемпіонату з футболу у Вищій лізі Сумшини.

Як і повідомляв портал, у четвертому турі, ФК «Гранум» (Сніжки) в Глухові зіграв проти місцевого ФК ТОВ «Велетень».

Це був матч рівних команд, які боролися за перемогу. Могли її здобути «гранумці». Однак, не використовуючи небезпечні моменти, важко виграти у суперники.

І хоча глухівчани теж використали тільки один момент, на 46 хвилині гол забив Ярослав Биков, але цього їм вистачило для перемоги у поєдинку.

На жаль, третю поразку з мінімальним рахунком 0:1 отримав «Гранум»…

В інших поєдинках зафіксовані такі результати:

ФК «Тростянець» ФК - «Тулиголовець» - 9:0

Чергова поразка «тулиголовців» з крупним рахунком.

За ФК «Тростянець» голи забивали: Мостовий Володимир (12, 24, 52 хвилини) Васильєв Олександр (15, 22, 45 хвилини), Стрибак Олександр (39 хвилина), Савченко Сергій (55 хвилина, Сікун Антон (79 хвилина).

«Альянс» (Липова Долина) - «LS Group» (В.Сироватка) - 3:2

Першої поразки у чемпіонаті зазнав лідер – команда «LS Group» (Верхня Сироватка).

Тепер за втраченими очками вона поступається липоводолинському «Альянсу».

За «Альянс» голами відзначилися Тієчко Степан (18 хвилини), Старинський Віталій (42 хвилина з пенальті), Жаріков Дмитро (77 хвилина).

За верхньосироватців забивали Корсун Станіслав (45 хвилина з пенальті), Стадник Максим (74 хвилина ). Ось як виглядає турнірна таблиця чемпіонату Вищої ліги Сумщини з футболу після 4 турів:

  1. «LS Group» (В.Сироватка) 4 3 0 1 13-5 9

  2. «Альянс» (Липова Долина) 3 2 1 0 6-2 7

  3. «Вікторія» (Миколаївка) 2 2 0 0 13-0 6

  4. ФК «Тростянець» 3 2 0 1 10-1 6

  5. ФК «Кролевець» 3 2 0 1 3-3 6

  6. ФК ТОВ «Велетень» (Глухів) 3 1 1 1 1-2 4

  7. «Гранум» (Сніжки) 4 1 0 3 3-5 3

  8. ФК «Шостка» 3 0 0 3 4-14 0

  9. ФК «Тулиголовець» 3 0 0 3 1-22 0

Примітка: перша колонка – місце, друга – назва команди, третя – кількість проведених ігор, четверта – перемоги, п’ята – нічиї, шоста – поразки, сьома – різниця забитих і пропущених м’ячів, восьма – набрані очки.

Серед бомбардирів лідирують Васильєв Олександр (ФК «Тростянець»), Левченко Вадим «LS Group» (Верхня Сироватка), Шевченко В’ячеслав («Вікторія» (Миколаївка).

У кожного на рахунку 4 забитих м’ячі.

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СУМЩИНА повідомляв, що ФК «Агробізнес TSK» (Ромни) оголосив про припинення свого існування у зв'язку з фінансовими проблемами.

Тепер у чемпіонату Вищої ліги Сумшини з футболу залишилось 9 команд…

Світлина Івана Житника.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.