ФК «Агробізнес TSK» (Ромни) оголосив про припинення свого існування

Роменський футбольний клуб «Агробізнес TSK» оголосив про припинення свого існування у зв'язку з фінансовими проблемами.

«Ми дякуємо всім, хто весь час існування «Агробізнес TSK» був разом з нами», – икого змісту зявилося повідомлення на сторінці ФК «Агробизнес TSK» facebook.

Зауважимо, ФК «Агробізнес TSK» (Ромни) – один з найсильніших клубів у Сумській області та й в Україні серед аматорських команд.

Неодлразовий чемпіон та володар Кубку та Суперкубку Сумщини з футболу.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.