Буринські юні футболісти виграли бронзові медалі на турнірі в Білопіллі

У Білопіллі відбувся відкритий районний турнір з футболу та міні-футболу на Кубок голови Білопільської районної державної адміністрації, присвячений пам’яті воїнів-земляків, які загинули у зоні проведення АТО. Він проводиться вже третій рік поспіль і головною метою змагань є вшанування пам’яті воїнів, які захищали суверенітет і цілісність нашої держави, а також патріотичного виховання молоді та залучення жителів району до занять масовими видами спорту.

13 жителів Білопільщини не повернулися до рідних домівок. Вони віддали своє життя за незалежність України: Сергій Миколайович Гордієнко (35 років), Володимир Іванович Горін (43 роки), Олександр Олександрович Ровний (23 роки), Павло Вікторович Николенко (35 років), Руслан Володимирович Батраченко (38 років), Сергій Вікторович Куценко (33 роки), Володимир Миколайович Філоненко (46 років), Буйвало Олександр Миколайович (28 років), Микола Володимирович Бойченко (48 років), Віталій Іванович Сапегін (38 років), Олег Олександрович Костюк (34 роки), Андрій Анатолійович Кузьменко (39 років), Юрій Володимирович Щербина (43 роки).

На місцевому стадіоні імені Юрія Білонога зібралися 13 команд-учасниць та вболівальники. Вперше цього року взяли участь у змаганнях два колективи дівчат.

Перед початком турніру всі вшанували пам’ять загиблих Героїв хвилиною тиші та схилили державні прапори. Від імені всіх присутніх школярі поклали квіти до Меморіалу героїв АТО на Алеї слави.

У міні-футболі серед дівчат перемогу здобула команда Білопільської ЗОШ №2 ім. Сергія Гордієнка, серед чоловіків – ФК «Білопілля-Агросвіт».

У футбольних змаганнях серед дітей переможцями стали футболісти ФК «Динамо-Білопілля».

Успішно на турнірі виступила і команда Буринської ДЮСШ (2008 року народження).

«Дюсошовці» під керівництвом тренера Романа Кондруха виграли бронзові нагороди.

Зауважимо, що буринські юні футболісти були найменшими за віком гравцями на змаганнях.

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) сподівається, що після будівництва міні-футбольного майданчику з штучним покриттям, подібні турніри відбуватимуться і в місті Буринь.

Портал у розділі СПОРТ розповідав про виграш вихованцями Романа Кондруха Кубку Перемоги на турнірі, який відбувся 8 травня 2018 року на Буринському міському стадіоні «Урожай»…

На світлині: «бронзові» призери турніру з футболу в місті Білопілля – команда ДЮСШ (Буринь).

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.