Вища ліга чемпіонату Сумщини з футболу. 2 тур: ФК «Тростянець» мінімально переміг ФК «Гранум» (Сніжки)

Як і повідомляв інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) на сторінці СПОРТ, у 2 турі Вищої ліги чемпіонату Сумщини з футболу, який відбувся сьогодні, 02 червня 2018 року, сніжківський ФК «Гранум» у місті Тростянець зіграв проти місцевої команди.

На жаль, «гранумці», як і в першому турі, поступилися з таким самим мінімальним рахунком – 0:1.

У господарів на 31 хвилині відзначився Олександр Васильєв.

Більш детально про матчі 2 туру Вищої ліги Сумщини з футболу інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) розповість дещо пізніше.

Слідкуйте за нашими публікаціями.

Світлина Івана Житника.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.