Буринські борці успішно змагалися на «Конотопській битві»

У місті Конотоп відбувся Всеукраїнський турнір «Конотопська битва 2018» з греко-римської боротьби.

У ньому взяли участь команди Сумської області та міста Київ.

Загалом успішно змагалися й борці з Бурині.

Вихованці ДЮСШ вибороли такі нагороди: Притика Іван (категорія 52 кг 2003-2004 років народження) зайняв 3 місце.

Бронзову медаль має і Костів Владислав (категоріїя 26 кг 2007-2008 років народження).

Третє місце і в Ніколенка Віктора (категорія 52 кг 2005-2006 років народження).

Жуков Вадим (категорія 66 кг 2005-2006 років народження) виборов срібну нагороду.

Медаль такого ж ґатунку завоював і Чубенко Володимир (категорія 47 кг 2005-2006 років народження).

Інші юні буринські борці цього разу хоча й не стали призерами турніру, але теж виступили досить успішно. А головне, що набули ще й досвіду в таких(високого рівня) змаганнях.

Буринську команду підготував тренер Артем Нечипоренко.

Тренер, спортсмени та їх батьки за всебічну підтримку дякують громадській організації «Спортивний клуб «Буринь», СВК «Базис +», ФГ «Злагода - 10», ФГ «Діброва» та директору Буринської ДЮСШ Фінцевій С.Г.

Зауважимо, що на початку травня буринські борці з греко-римської боротьби візьмуть участь у престижному турнірі, який відбудеться в місті Путивль.

Світлина Володимира Гніденка.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.