Кубок регіонів ФФСО стартує 28 квітня 2018 року

У приміщенні Федерації футболу Сумської області відбулось жеребкування 1/8 фіналу «Кубку регіонів ФФСО». Його провів майстер спорту СРСР, відомий у минулому футболіст Сергій Страшненко.

Між собою зіграють такі пари:

Середино-Будський район – Липоводолинський район

Лебединський район – Глухівський район

Сумський район-2 – Кролевецький район

Путивльський район – Краснопільський район

Конотопський район – Сумський район-1

Шосткинський район – Охтирський район

Білопільський район – Роменський район

Ямпільський район – Тростянецький район

Турнір розпочинається 28 квітня 2018 року.

Жеребкування чвертьфінальних поєдинків відбудеться 2 травня 2018 року.

До слова, на початку травня також стане відомо, хто побореться за медалі чемпіонату Сумської області з футболу серед команд вищої та першої ліг.

Про це після жеребкування Кубку регіонів федерації футболу Сумської області повідомив голова федерації Андрій Прохорович.

«Склад учасників чемпіонату – вищої та першої ліг – буде відомо до 5 травня», – зауважив Андрій Прохорович, повідомив сайт http://ffs.sumy.ua

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.