На Недригайлівщині закрили футзальний сезон, попереду чекає великий футбол

9 квітня 2018 року ветерани футболу Недригайлівщини завершили свій зимово-футзальний сезон.

«Діди» провели останню товариську зустріч з футзалу в спортивній залі Недригайлівського ВПУ.

У матчі між ФК «Ветеран» (Недригайлів) та збірною ветеранів села Вільшана була зафіксована перемога недригайлівських футзалістів фз рахунком 3:0.

Голи забивали: О.Коваль, Ю.Сердюк, В. Кізенко.

А 12 квітня 2018 року відбудеться засідання Федерації футболу Недригайлівщини.

На порядок денний вносяться питання організації проведення Кубку та чемпіонату Недригайлівського району з футболу у 2018 році.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.