Недригайлівщина незабаром розпочне футбольний сезон 2018 року матчами на Кубок району

Сьогодні, 12 квітня 2018 року, керівництво федерації футболу Недригайлівщини зустрілось з представниками футбольних клубів району, сільськими головами та старостами, команди яких планують брати участь у футбольних змаганнях нинішнього року.

Під час засідання ФФН було розглянуто питання організації проведення Кубку та чемпіонату району з футболу у 2018 році.

Планується, що сезон розпочнеться кубковими матчами 29 квітня 2018 року.

Старт чемпіонату Недригайлівського району з футболу запланований на 27 травня 2018 року.

Відзначимо, що попередньо участь в чемпіонаті підтвердили 8 команд.

Також на засіданні федерації футболу Недригайлівщини було вирішено питання участі ФК «Ветеран» (Недригайлів) в чемпіонаті Сумщини серед ветеранів у 2018 році.

На зібранні розглянуто і можливість участі збірної команди Недригайлівщини у новому турнірі Сумщини – «Кубку Регіонів ФФСО».

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.