Депутати Буринської райради проголосували за виділення Буринській ЦРЛ коштів у сумі 523 тисяч гривень

Як і повідомляв інтертет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі ПОЛІТИКА, сьогодні, 23 березня 2020 року, повинна була відбутися 42 сесія Буринської районної ради.

Вона й відбулася під головуванням голови районної ради Євгенія Рябоконя.

До порядку денного було внесено 4 питання : «Про звіт про виконання районного бюджету Буринського району на 2019 рік», «Про районну програму захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2020 рік», «Про внесення змін та доповнень до рішення районної ради сьомого скликання від 19.12.2018 «Про Програму економічного і соціального розвитку Буринського району на 2019 рік та наступні 2020-2021 програмні роки», «Про внесення змін до рішення районної ради сьомого скликання від 23.12.2019 «Про районний бюджет Буринського району на 2020 рік».

Додатково до порядку денного було також включено питання «Про внесення змін до рішення районної ради сьомого скликання від 23.12.2019 «Про районну програму підтримки правопорядку та обороноздатності на 2020 рік».

До слова, попередньо всі питання порядку денного розглядалися на засіданнях постійних комісій районної ради, які відбулись 20 та 23 березня 2020 року.

Депутатами районної ради одноголосно прийнято рішення «Про внесення змін до рішення районної ради сьомого скликання від 23.12.2019 «Про районний бюджет Буринського району на 2020 рік» де виділено коши з районного бюджету в сумі 300 тис.гривень комунальному некомерційному підприємству Буринської районної ради «Буринська центральна районна лікарня ім. проф. М.П.Новаченка» на заходи по запобіганню поширення коронавірусу на території району.

Всього на заходи з протидії поширенню коронавірусу КНП Буринської районної ради «Буринська центральна районна лікарня ім. проф. М.П.Новаченка» з місцевих бюджетів виділено кошти в сумі 523 тис.гривень: з районного – 300 тис.гривень, міського - 28 тис.гривень, сільських бюджетів – 195 тис.гривень.

За інші питання порядку денного депутати теж проголосували одноголосно.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.