Президент України Володимир Зеленський звільнив трьох голів районних державних адміністрацій на Сумщині

Президент України Володимир Зеленський підписав розпорядження про припинення повноважень голів Білопільської, Кролевецької та Путивльської районних державних адміністрацій..

Про це повідомило офіційне інтернет-представництво Президента України.

Відповідно до розпоряджень № 570, 571 і 572, звільнені голова Білопільської РДА Володимир Верещагін, голова Кролевецької РДА Олег Кучерявий і голова Путивльської РДА Микола Шульга.

До слова, розпорядженнях зазначено, що причиною припинення їх повноважень стало закінчення строку повноважень Президента України.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.