Буринська ОТГ, і про реформи у ній…

Захід провели доктор юридичних наук, професор Харківського національного університету ім. В.Каразіна, радник з питань децентралізації Сумського ВП ЦРМС Дмитро Лук’янець та юрисконсульт Марина Лобова.

Як зауважила Марина Лободва, проведення такого навчання, напередодні перших сесій новообраних рад, є надважливим, оскільки прийняті на них рішення, багато в чому визначатимуть подальшу роботу цих рад.

Адже як засвідчує практика, у органів місцевого самоврядування є безліч юридичних питань, пов’язаних саме з організацією їх діяльності… Участь у навчанні-семінарі взяли представники Буринської міської та сільських рад.

Світлина Олександра Довгоп’ята.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.