Минулої доби рашисти обстріляли 34 населених пунктів СУМЩИНИ, зафіксовано 285 ударів: одна людина поранена, пошкоджено 8 приватних домоволодінь, два автомобіля та лінії електромереж…

СУМСЬКА ОВА повідомила:

«Сумщина. Ситуація на прикордонні станом на 8.00 1 травня 2024

Вночі та зранку росіяни здійснили 5 обстрілів прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Зафіксовано 30 вибухів. Обстрілів зазнали Шалигинська, Есманьська та Середино-Будська громади.

Середино-Будська громада: ворог бив з артилерії (2 вибухи) та міномету (6 вибухів).

Есманьська громада: здійснено мінометні обстріли (22 вибухи).

Шалигинська громада: зафіксовано обстріл з крупнокаліберного кулемета.

Слідчі поліції Сумщини продовжують документувати наслідки воєнних злочинів вчинених рф:

Упродовж минулої доби ворожі війська обстріляли 34 населених пунктів області. Загалом зафіксовано 285 ударів.

Внаслідок атак окупантів одна цивільна особа звернулась за медичною допомогою, пошкоджено 8 приватних домоволодінь, два автомобіля та лінії електромереж.

На місцях подій працювали слідчо-оперативні групи.

За даними фактами слідчі відкрили кримінальні провадження за ст. 438 Кримінального кодексу України «Порушення законів та звичаїв війни».

По території СУМЩИНИ рашисти продовжують гатити з різних видів озброєння: пошкоджено приватне домоволодіння, 2 багатоквартирних будинки, 3 автомобілі… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/12011-po-terytorii-sumshchyny-rashysty-prodovzhuiut-hatyty-z-riznykh-vydiv-ozbroiennia-poshkodzheno-pryvatne-domovolodinnia-2-bahatokvartyrnykh-budynky-3-avtomobili

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.