Протягом минулої доби рашисти обстріляли 29 населених пунктів СУМЩИНИ, нинішніх ночі та ранку – 4 громади…

СУМСЬКА ОВА повідомила:

«Сумщина. Ситуація на прикордонні станом на 8.00 2 травня 2024

Вночі та зранку росіяни здійснили 6 обстрілів прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Зафіксовано 27 вибухів. Обстрілів зазнали Хотінська, Миропільська, Есманьська та Середино-Будська громади.

Миропільська громада: ворог бив з артилерії САУ (5 вибухів).

Середино-Будська громада: здійснено обстріли зі ствольної артилерії (1 вибух) та мінометів (16 вибухів).

Хотінська громада: 3 міни скинули росіяни на територію громади.

Есманьська громада: зафіксовано обстріл з міномету (2 вибухи).

Поліція Сумщини продовжує документувати наслідки обстрілів з боку росії:

«Протягом минулої доби ворожі війська обстріляли 29 населених пунктів Сумської області. Загалом нараховано 179 ударів.

Внаслідок атак пошкоджено 7 приватних домоволодінь та приміщення ліцею.

За даними фактами відкрили кримінальні провадження за ст. 438 Кримінального кодексу України «Порушення законів та звичаїв війни».

Минулої доби рашисти обстріляли 34 населених пунктів СУМЩИНИ, зафіксовано 285 ударів: одна людина поранена, пошкоджено 8 приватних домоволодінь, два автомобіля та лінії електромереж… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/12012-mynuloi-doby-rashysty-obstrilialy-34-naselenykh-punktiv-sumshchyny-zafiksovano-285-udariv-odna-liudyna-poranena-poshkodzheno-8-pryvatnykh-domovolodin-dva-avtomobilia-ta-linii-elektromerezh

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.