Депутатський день

Сьогодні, 22 листопада 2017 року, депутати Сумської обласної ради обговорили більше 40 питань порядку денного 16 сесії. Тривалі дискусії, компроміси, врешті-решт майже всі вони були затверджені.

Заслухали депутати звіт про виконання обласного бюджету за 9 місяців поточного року, погодили зміни до низки обласних програм, серед яких і до програми соціального захисту населення. Так, документом пропонується виділити по 50 тисяч грн. родинам учасників АТО, які загинули не в ході військових операцій, а після, чи у відпустці, наприклад, від запалення легенів чи серцевого нападу. Також 195 тисяч виділять мешканцям Сумщини, які опинилися в складних життєвих умовах і потребують фінансової підтримки.

У змінах до Регіональної цільової програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру планується додатково виділити 500 тисяч грн для придбання запчастин для техніки, що працює на розмінуванні в Сумській області і в зоні проведення АТО.

Частина питань стосувалася діяльності комунальних закладів, зокрема змін до Положення управління майном обласної ради, призначення або звільнення керівників закладів, переукладання контрактів з керівниками. Також депутати погодили присудження обласної літературно-краєзнавчо-мистецької премії, утворення комісії з оцінки корупційних ризиків тощо.

Планують обласні обранці звернутися до вищого керівництва держави. Так, звернення, що вони підготували, стосуються необхідності внесення змін до законодавчих актів України в частині формування цивілізованого ринку вживаних автомобілів, що допоможе збільшити надходження до бюджету та детінізувати автомобільну галузь; прийняття законопроекту № 4391 «Про внесення змін до деяких законів України (щодо ввезення на митну територію України спеціальних транспортних засобів)» та надання дозволу на розмитнення автомобіля швидкої медичної допомоги; загрози фінансовій спроможності місцевого самоврядування через перекладання фінансування певних статей розходів з державного бюджету на місцеві; термінового прийняття Виборчого кодексу України з відкритими виборчими списками.

Два питання стосувалися внесення змін до проектів перспективного плану формування спроможних територіальних громад: у межах Вирівської територіальної громади Конотопського району та у межах Великочернеччинської, Низівської, Садівської, Хотінської, Юнаківської територіальних громад Сумського району і Сумської територіальної громади.

Звичайно ж, остаточні рішення з усіх питань депутати прийматимуть на пленарному засіданні шістнадцятої сесії Сумської обласної ради сьомого скликання, яка розпочне свою роботу 24 листопада 2017 року о 10 годинів Будинку рад, повідомляє офіційний сайт Сумської обласної ради.

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.