Чи буде наступ на СУМЩИНУ?

ГУР: «росія готується до наступу навколо Харківської та Сумської областей на північному сході»

Таку думку в інтерв‘ю виданню The Economist висловив заступник начальника української розвідки Вадим Скібицький. Він припускає, що основні дії росії почнуться в кінці травня або на початку червня.

Проте за його словами, такого угрупування військ недостатньо для операції із захоплення великого міста.

«Швидка операція для входу та виходу, тобто дрг. Але операція по взяттю Харкова чи навіть міста Суми – це інше. Росіяни це знають. І ми це знаємо».

росія має план захоплення Харкова та Сум, в інтерв‘ю The Times озвучив командувач Сухопутних військ України Олександр Павлюк.

Але наскільки ці наміри реальні?

«Наші спецслужби кажуть, що у росіян дійсно є план взяття Харкова чи Сум, але ми не знаємо, наскільки ці плани серйозні та чи здатні вони їх реалізувати тими силами, які вони мають у своєму розпорядженні», — сказав він.

Центр протидії дезінформації закликав українські медіа не гнатися за клікбейтом та уникати маніпуляцій щодо тем, пов’язаних з безпекою УКРАЇНИ… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/blog/zhurnal/12015-tsentr-protydii-dezinformatsii-zaklykav-ukrainski-media-ne-hnatysia-za-klikbeitom-ta-unykaty-manipuliatsii-shchodo-tem-poviazanykh-z-bezpekoiu-ukrayiny

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.