Відбулася 36 сесія Буринської районної ради: чи існуватиме Буринська центральна районна лікарня надалі?

Сьогодні, 27 лютого 2019 року, як і повідомляв інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі ПОЛІТИКА, відбулося пленарне засідання 36 сесії Буринської районної ради, яке провів голова ради Євгеній Рябоконь.

Відповідно до розпорядження голови районної ради до порядку денного 36 сесії районної ради сьомого скликання було внесено 26 питань.

Після прийняття порядку денного за основу голова ради вніс пропозицію зняти з порядку денного 5 питань, що не були розглянуті на засіданні постійної комісії районної ради з питань агропромислового комплексу, екології, промисловості, житлово-комунального та дорожнього господарства.

Додатково до порядку денного було включено питання «Про внесення змін та доповнень до рішення районної ради сьомого скликання від 19.12.2018 «Про Програму економічного і соціального розвитку Буринського району на 2019 рік та наступні 2020-2021 програмні роки», ініційоване Буринською районною державною адміністрацією.

Загалом до розгляду було затверджено 22 питання порядку денного.

Найактивніше обговорювалось питання «Про створення Комунального некомерційного підприємства Буринської районної ради «Буринська центральна районна лікарня ім. проф. М.П.Новаченка», при розгляді якого депутати не дійшли згоди і не підтримали проект рішення, оскільки він потребує доопрацювання.

При розгляді додаткових змін, що стосувались питання внесення змін до рішення районної ради сьомого скликання від 29.12.2017 «Про районний бюджет Буринського району на 2019 рік», за пропозицією депутата Ліщенка М.І. до пояснювальної записки було внесено уточнення щодо визначення напрямку ремонту дороги Буринь-Могильчине за рахунок коштів вільного залишку.

Разом з внесеними змінами проект рішення одноголосно підтриманий. Всі питання порядку денного розглянуті та прийняті відповідні рішення, повідомив Виконавчий апарат районної ради.

PS: До слова, проведення 36 сесії до останньої миті залищалося під питанням через відсутність депутатського кворуму. Врещті-решт, необхідна кількість депутатів для проведення пленарного засідання назбиралася. Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі ВІДЕО повідомляв про непроведення 36 сесії Буринської районної ради через відсутність депутатського кворуму, яка була запланована на 20 лютого 2019 року...

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.