Буринщина має бюджет на 2019 рік

Завершується досить складний 2018 рік.

Попереду новий 2019 рік.

Яким він буде – ніхто достеменно не знає.

Відзначимо, що наступний рік – рік виборів Президента України та депутатів Верховної Ради України.

Добігає до логічного завершення 2018 рік і на Буринщині.

І як повідомляв інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі ПОЛІТИКА, 19 грудня 2018 року відбулася 35 сесії Буринської районної ради, яке вів голова Буринської районної ради Євгеній Рябоконь.

Відповідно до розпорядження голови районної ради до порядку денного 35 сесії районної ради сьомого скликання було внесено 10 питань, але під час його затвердження виникла необхідність розглянути ще три питання.

Оскільки більш детально проекти рішень з цих питань вже були розглянуті постійними комісіями, депутати активно обговорювали лише додаткові зміни, які стосувалися питання внесення змін до рішення районної ради сьомого скликання від 22.12.2017 «Про районний бюджет Буринського району на 2018 рік».

Також одними з найважливіших питань для життєдіяльності району розглядались питання про реорганізацію шляхом перетворення Буринської центральної районної лікарні імені професора М.П. Новаченка в Комунальне некомерційне підприємство Буринської районної ради «Буринська центральна районна лікарня імені професора М.П. Новаченка» та про районний бюджет Буринського району на 2019 рік.

Всі питання порядку денного розглянуті та прийняті відповідні рішення.

На світлині: Будинок ради в місті Буринь.

Світлина Івана Житника.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.