У Конотопі знову спробують провести 26 та 27 сесії міської ради сьомого скликання

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі ПОДІЇ розповідав, що під час пленарного засідання 26-ї сесії міської ради, яка відбувалася 26 липня 2018 року, пройшла грандіозна бійка, у якій є поранені…

І, звісно, сесія не закінчилася.

На офіційному сайті Конотопської міської ради є повідомлення про те, що засідання сесій відбудеться 28 липня 2018 року.

«Звертаємо увагу депутатів Конотопської міської ради та громади міста, що відповідно до розпорядження міського голови від 27.07.2018 №129-ОД «Про перенесення позачергової 26 та 27 сесії Конотопської міської ради 7 скликання» продовження роботи позачергової 26 сесії міської ради відбудеться 28.07.2018 о 12.00, а 27 сесія міської ради відбудеться 28.07.2018 о 12.30. Місце проведення – велика зала міської ради», – йдеться у повідомленні.

Світлина із сайту topkonotop.com

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.