Відбулася 11 сесія Буринської міської ради сьомого скликання

Як і повідомляв інтерне-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі ПОЛІТИКА, сьогодні, 25 липня 2018 року, відбулася 11 сесія Буринської міської ради сьомого скликання.

Тільки одне питання порядку денного, а саме – Про інформацію начальника Буринського відділення поліції Конотопського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Сумській області про стан законності, боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності на території Буринської міської ради за перше півріччя 2018 року – з об’єктивних причин було вирішено розглянути на наступній сесії.

Безсумнівно, важливе питання, яке було прийнято на сесії – це cтворення на базі Буринської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 1 імені В.М.Кравченка Буринської міської ради опорного закладу Буринська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 1 імені В.М. Кравченка Буринської міської ради.

– Загалом одинадцята сесія Буринської міської ради сьомого скликання пройшла по-діловому, конструктивно та продуктивно, – зауважив у ексклюзивному інтерв’ю інтернет-порталу БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) голова постійної комісії Буринської міської ради з питань планування, бюджету та фінансів Артем Савченко, голова Буринської районної партійної організації Радикальної партії Олега Ляшка. – Зокрема, напередодні сесії члени нашої комісії розглянули всі питання, які входять до її компетенції, і запропонували депутатам їх підтримати. І всі ці питання, які стосуються бюджету та фінансів, а значить, і життєдіяльності Буринської ОТГ, були проголосовані позитивно…

На світлині: Буринська міська рада 25 липня 2018 року.

Фото Івана Житника.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.