У Конотопі знову не відбулася 26 сесія міськради

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) в розділі ПОЛІТИКА подавав інформацію про можливу сесію Конотопської міської ради.

На офіційному сайті Конотопської міської ради розміщено повідомлення про те, що засідання сесій відбудеться 28 липня 2018 року.

«Звертаємо увагу депутатів Конотопської міської ради та громади міста, що відповідно до розпорядження міського голови від 27.07.2018 №129-ОД «Про перенесення позачергової 26 та 27 сесії Конотопської міської ради 7 скликання» продовження роботи позачергової 26 сесії міської ради відбудеться 28.07.2018 о 12.00, а 27 сесія міської ради відбудеться 28.07.2018 о 12.30. Місце проведення – велика зала міської ради», – йдеться у повідомленні.

Проте, ні 26, а ні, тим паче, 27 сесії Конотопської міської ради сьомого скликання не відбулися.

Адже до великої зали міськради завітали тільки 13 депутатів із 36 обраних.

Отже, через відсутність кворуму міський голова Артем Семеніхін переніс засідання на середу, 1 серпня 2018 року.

Сесія повинна розпочатися о 16 годині 15 хвилин.

А от чи розпочнеться – покаже час.

Конотоп є єдиним населеним пунктом на Сумщині, у якому й досі не прийнятий бюджет на нинішній рік...

До слова, інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі ПОДІЇ розповідав, що під час пленарного засідання 26-ї сесії міської ради, яка відбувалася 26 липня 2018 року, пройшла грандіозна бійка, у якій є поранені – 12 потерпілих працівників поліції та 9 цивільних осіб, серед них – один депутат та журналіст.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.